خانه / درباره درب ضد حریق / قدیمی ترین و باتجربه ترین کارخانه درب ضد حریق
کارخانه درب ضد حریق

قدیمی ترین و باتجربه ترین کارخانه درب ضد حریق

سپاس از توجه شما

کارخانه درب ضد حریق با تجربه

زمانی بود که ما تولیدکننده درب های آسانسور بودیم و کارمان چیز دیگری بود اما دربهای ضد حریق از چین وارد کشور میشد و ما وقتی بررسی کردیم متوجه این موضوع شدیم که توانایی ساخت این دربها را داریم و میتوانید از خروج ارز از کشورمان جلوگیری کنیم.

در آن زمان تولید درب ضد حریق در کشورمان خیلی محدود و کم بود و پس از آن ما شروع به ساخت درب ضد حریق در تیراژ بالا کرده و کار خود را گسترش دادیم اما امروزه خوشبختانه به جز ما مراکز کوچک و بزرگ تولید درب ضد حریق زیادی در سراسر کشور یافت میشود.

البته برخی از این مراکز دارای تاییدیه آتش نشانی و مجوزات لازم نیستند اما ما همه مجوزات لازم را داریم و میتوانیم با انواع مشخصات درخواستی ، سایزهای درخواستی و قفل و یراق درخواستی درب شما را ساخته و تحویل بدهیم.

دقت کنید در این مطلب هدف ما این نیست که کارخانه ای را بکوبیم یا بگوییم که فقط جنس ما خوب است. خیر . فقط در این مطلب قصد داریم تا مزیت ها و نکات مثبت خود را بولد کرده و از آنها تعریف نموده و معرفی کنیم. و ذکر مجدد این نکته نیز خالی از لطف نیست که شما حق دارید از همه جا قیمت و مشخصات بپرسید و سپس طبق نظر و عقیده خودتان تصمیم بگیرید که از کجا میخواهید خرید کنید.

 

ما کارخانه خود را با استاندارهای جهانی در سال 2021 به روز کرده ایم و بالاترین ضریب ایمنی را داریم.

قدیمی ترین کارخانه درب ضد حریق

درباره ی درب ضد حریق

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09194265730

همچنین ببینید

درب های ضد حریق در آتش نشانی

مشخصات فنی درب ضد حریق از دید سازمان آتش نشانی تهران

مشخصات فنی درب ضد حریق چگونه باید باشد؟ تولید کنندگان قانونی این درب های ضد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *