خانه / درب ضد حریق دولنگه / درب ضد حریق دولنگه | شیشه خور و بدون شیشه
درب اتاق سرور
درب ضد حریق اتاق سرور

درب ضد حریق دولنگه | شیشه خور و بدون شیشه

4.4/5 - (8 امتیاز)

درب ضد حریق دولنگه چیست؟

درب ضد حریق دولنگه که به صورت شیشه خور و بدون شیشه وجود دارند. کاربردهای زیادی در صنعت و ساختمان دارند که از جمله این کاربرد ها میتوان به استفاده درب ضد حریق در انبارهای کالا ، درب ضد حریق دو لنگه مورد استفاده در بیمارستان ها ، درب ضد حریق دو لنگه در اتاق های سرور ، انواع درب ضد حریق ضروری برای اتاق کامپیوتر ، درب های ضد حریق دولنگه مورد استفاده در موتورخانه های بزرگ و درب های ضد حریق کارخانجات و تولیدی های بزرگ اشاره کرد.

درب ضد حریق دولنگه و یک و نیم لنگه معمولا بصورت دپو موجود نداریم و شما با توجه به ابعاد مورد نیازتان باید سفارش بدهید و بین یک الی دو هفته کاری انشاالله تحویل شما خواهیم داد.

قیمت درب ضد آتش دولنگه

قیمت درب ضد حریق دو لنگه را با توجه به سایز و ویژگی های مورد نیازتان قیمت گذاری میکنیم ابعاد مورد نیاز شما، شیشه خور یا بدون شیشه بودن و همچنین دستگیره درب و نوع قفل آن در تعیین قیمت تاثیر نسبتا زیادی میگذارند.

برای مثال در چند سال گذشته استفاده از قفل های کارتی یا انگشتی رواج زیادی داشته که قفل هایی هستند که با کارت مخصوص و یا اثر انگشت مخصوصی باز میشوند که به طبع استفاده از این نوع قفل ها هزینه ساخت را بالا تر میبرد.

مشخصات و سایز درب ضد حریق دولنگه

همچنین بدیهی است که هر چقدر سایز و ابعاد درب بزرگتر باشد برای تولید آن مواد اولیه بیشتری از جمله ورق و پشم سنگ الی رنگ کوره نیاز است که همین مسئله و زمان مورد نیاز برای تولید آن هزینه را بالاتر خواهد برد.

شما عزیزان میتوانید برای سفارش انواع درب ضد حریق دولنگه و تک لنگه و یک نیم لنگه با انواع ابعاد برای بیمارستان و یا اتاق سرور و…  یا اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

درب ضد حریق دو لنگه

 

اگر سفارش ساخت درب ضد حریق دولنگه را دارید میتوانید تماس بگیرید و مشخصات درخواستی خود را بفرمایید. در رابطه با مدت زمان تحویل نمیتوان برای ابعاد خاص به صورت دقیق زمان بندی تعیین کرد چرا که بستگی به کارهای در دست اقدام و نیز سفارشات جاری دارد ولی ابعادی که از قبل آماده داریم یعنی یک و پنج در دو و ده و … که از قبل خدمتتان عارض بودیم را با سرعت خوبی تحویل شما میدهیم اما درباره سایزهای خاص زمان حدودا دو هفته ای برای ساخت نیاز هستند.

درب ضد حریق شیشه ای

یکی از دوستان پیمانکار عزیز تماس گرفته بودند که درب ضد حریق تمام شیشه ای نیاز دارم. متاسفانه چنین چیزی امکان ندارد ضد حریق باشد و اگر بتوان ساخت هم استاندارد های لازم را دارا نیست البته که هیچ چیز غیرممکن نیست اما با تکنولوژی امروزی و با علمی که تا کنون پیشرفت کرده میتوان درب ضد حریقی ساخت که پنجره شیشه ای نسوز داشته باشد اما نمیتوان درب ضد حریق تمام شیشه داشت که همزمان هم ضد دود باشد و بتواند یک ساعت و نیم دمای آتش و حرارت بالای هزار درجه را تحمل کند.

پس اصطلاخ درب ضد حریق شیشه ای همان درب های ضد آتشی هستند که دارای پنجره ای شیشه ای هستند و برای دریافت قیمت اینها که با توجه به ابعاد و ویژگی های شما متفاوت است و میتوانیم آنها را برای شما بسازیم با ما تماس بگیرید.

درباره ی درب ضد حریق

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09194265730

همچنین ببینید

درب های ضد حریق در آتش نشانی

مشخصات فنی درب ضد حریق از دید سازمان آتش نشانی تهران

مشخصات فنی درب ضد حریق چگونه باید باشد؟ تولید کنندگان قانونی این درب های ضد …

یک دیدگاه

  1. ممنون از توضیحات خوب شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *