خانه / درب ضد حریق دولنگه / درب ضد حریق دولنگه | شیشه خور و بدون شیشه
درب اتاق سرور
درب ضد حریق اتاق سرور

درب ضد حریق دولنگه | شیشه خور و بدون شیشه

درب ضد حریق دولنگه | شیشه خور و بدون شیشه
4.4 (87.5%) 8 رأی

درب ضد حریق دولنگه چیست؟

درب ضد حریق دولنگه که به صورت شیشه خور و بدون شیشه وجود دارند. کاربردهای زیادی در صنعت و ساختمان دارند که از جمله این کاربرد ها میتوان به استفاده درب ضد حریق در انبارهای کالا ، درب ضد حریق دو لنگه مورد استفاده در بیمارستان ها ، درب ضد حریق دو لنگه در اتاق های سرور ، انواع درب ضد حریق ضروری برای اتاق کامپیوتر ، درب های ضد حریق دولنگه مورد استفاده در موتورخانه های بزرگ و درب های ضد حریق کارخانجات و تولیدی های بزرگ اشاره کرد.

درب ضد حریق دولنگه و یک و نیم لنگه معمولا بصورت دپو موجود نداریم و شما با توجه به ابعاد مورد نیازتان باید سفارش بدهید و بین یک الی دو هفته کاری انشاالله تحویل شما خواهیم داد.

قیمت درب ضد آتش دولنگه

قیمت درب ضد حریق دو لنگه را با توجه به سایز و ویژگی های مورد نیازتان قیمت گذاری میکنیم ابعاد مورد نیاز شما، شیشه خور یا بدون شیشه بودن و همچنین دستگیره درب و نوع قفل آن در تعیین قیمت تاثیر نسبتا زیادی میگذارند.

برای مثال در چند سال گذشته استفاده از قفل های کارتی یا انگشتی رواج زیادی داشته که قفل هایی هستند که با کارت مخصوص و یا اثر انگشت مخصوصی باز میشوند که به طبع استفاده از این نوع قفل ها هزینه ساخت را بالا تر میبرد.

مشخصات و سایز درب ضد حریق دولنگه

همچنین بدیهی است که هر چقدر سایز و ابعاد درب بزرگتر باشد برای تولید آن مواد اولیه بیشتری از جمله ورق و پشم سنگ الی رنگ کوره نیاز است که همین مسئله و زمان مورد نیاز برای تولید آن هزینه را بالاتر خواهد برد.

شما عزیزان میتوانید برای سفارش انواع درب ضد حریق دولنگه و تک لنگه و یک نیم لنگه با انواع ابعاد برای بیمارستان و یا اتاق سرور و…  یا اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید.

درب ضد حریق دو لنگه

 

اگر سفارش ساخت درب ضد حریق دولنگه را دارید میتوانید تماس بگیرید و مشخصات درخواستی خود را بفرمایید. در رابطه با مدت زمان تحویل نمیتوان برای ابعاد خاص به صورت دقیق زمان بندی تعیین کرد چرا که بستگی به کارهای در دست اقدام و نیز سفارشات جاری دارد ولی ابعادی که از قبل آماده داریم یعنی یک و پنج در دو و ده و … که از قبل خدمتتان عارض بودیم را با سرعت خوبی تحویل شما میدهیم اما درباره سایزهای خاص زمان حدودا دو هفته ای برای ساخت نیاز هستند.

درباره ی درب ضد حریق

برای مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید 09194265730

همچنین ببینید

درب ضد حریق دارای استاندارد یو ال اروپا UL

درب ضد حریق دارای استاندارد یو ال اروپا UL

درب ضد حریق دارای استاندارد یو ال اروپا UL4.7 (93.33%) 3 رأی درب ضد حریق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *