خانه / درب ضد حریق دولنگه
درب ضد حریق دولنگه و بزرگ
قیمت درب ضد حریق دولنگه

درب ضد حریق دولنگه

درب ضد حریق دولنگه

درب ضدحریق دولنگه همانطور که از اسمش پیداست در نگاه کلی یک درب ضد حریق است که از دو قسمت تشکیل شده و قاعدتا ابعاد آن بزرگتر از درب های ضد حریق تک لنگه میباشد.

موارد استفاده درب ضد حریق دولنگه
درب ضد حریق دولنگه بیشتر مورد استفاده در مکان هایی مانند بیمارستان و اتاق های سرور و کارخانجات تا درب های انبار های بزرگ قرار میگیرد. قاعدتا با توجه به این که در بیمارستان یا اتاق های سرور و یا درب انبار ها نمیتوان از ابعاد درب های معمولی استفاده کرد مجبور با افزایش سایز هستیم.

انواع درب ضد حریق دولنگه

وقتی ابعاد درب دو برابر درب های ضد حریق معمولی باشد باید درب ضد حریق دو لنگه تولید کرد که برخی از این درب ها به صورت پروانه ای باز میشوند که به آن ها در اصطلاح درب ضد حریق پروانه ای میگویند.

نوع دیگری از این درب ها یک لنگه ثابت است و لنگه دیگر درب برای فرار و رفت و آمد همواره باز است که لنگه ثابت در مواقع خاص و برای عبور دادن اجسام خاص باز میشود و سپس پس از جابجایی آن جسم خاص دوباره به حالت ثابت میماند.

قاعدتا در مکان هایی مانند انبار به دلیل اینکه احتمال آتش سوزی وجود دارد و برای اینکه بتوان به محض آتش سوزی از سرایت حریق به دیگر قسمت ها جلوگیری کرد از درب های ضد حریق استفاده میشود.

سفارش ساخت درب ضد حریق دولنگه

چون بیشتر انبار ها اجسامی در آنها قرار میگیرد که باید از دربی با ابعاد بزرگتر از درب ضد حریق معمولی استفاده شود ازین رو استفاده از درب های ضد حریق دولنگه در انبار ها امری رایج و طبیعی میباشد که ابعاد آن با توجه به نیاز شما تغییر خواهد کرد.

دستگیره درب های ضد حریق با توجه به نیاز شما و نوع قفلی که برای آن مناسب میدانید متفاوت است. گاهی اوقات شما نیاز دارید که درب از هر دو طرف قفل بشود و یا نیاز دارید که امنیت آن بیشتر از قفل های معمولی باشد و یا حتی با استفاده از اثر انگشت و یا کارت رمز دار و یا قفل های الکترونیکی باز شود.

قیمت درب ضد حریق دولنگه
که خواهشمند است برای اطلاع قیمت نوع درب ضد حریق درخواستی تماس بگیرید که پس از مشخص شدن ابعاد دقیق شما و نوع مدل قفل و دستگیره درخواستی قیمت درب ضد حریق را برای شما به صورت پیشفاکتور ارائه دهیم. همچنین خاطر نشان میسازد کلیه درب ها دارای تاییدیه از آتش نشانی تهران میباشند.

درب ضد حریق دولنگه