خانه / درب ضد حریق همدان
درب ضد حریق همدان هگمتانه
درب ضد حریق در همدان

درب ضد حریق همدان

درب ضد حریق همدان

درب ضد حریق تولید شده در همدان دارای درب با تاییدیه آتش نشانی بوده و تاییدیه به همراه درب ها برایتان ارسال خواهد شد.
درب ضد حریق در هر ابعادی که نیاز داشته باشید برای شما ارسال خواهد شد چرا که ما سازنده این درب ها هستیم و درب ها را با هر ابعادی که نیاز داشته باشید برای شما ساخته و ارسال خواهیم کرد.

درب های ضد حریق را با هر نوع قفل و دستگیره ای که نیاز داشته باشید برای شما ارسال خواهیم کرد و این دستگیره و قفل ها را اعم از قفل های ضد سرقت کاله و دستگیره های داف و … به نسبت نیاز شما بر روی درب ها سوار کرده و خدمتتان خواهیم فرستاد.

از نظر قیمت هم به شما تضمین میدهیم که پایینترین قیمت را در این کیفیت خواهید داشت و تضمین کمترین قیمت با بالاترین کیفیت ممکن را داریم که خواهشمند است برای دریافت لیست قیمت و فاکتور با ما تماس خاصل بفرمایید. همانطور که در جریان هستید قیمت برای درب ها با ابعاد مختلف و شیشه خور بودن یا نبودن و نیز دستگیره های مختلف و قفل های مختلف تغییر میکند که این توضیحات را به مراتب طی تماس ارائه خواهیم کرد.

درب همدان

درب ضد حریق تک لنگه و دولنگه و بادبزنی و بیمارستانی و شیشه خور و بدون شیشه در انواع ابعاد مورد نظر شما با انواع قفل و دستگیره در اسرع وقت قابل ساخت بود ه و با بهترین قیمت عرضه میگردد.

درب ها دارای رنگ الکترواستاتیک و نیز ضد دود هستند که همانطور که گفته شد دارای تاییدیه آتش نشانی تهران میباشند و از مقاومت خوبی در برابر حرارت و دمای بالا برخوردار میباشند

درب ضد حریق از همدان خدمتتان ارسال میشوند و این ارسال در اسرع وقت صورت میپذیرد و همدان به طور تقریبی به اکثر نقاط دسترسی خوبی دارد و از نظر ارسال هم نگران نباشید و برای اطمینان خاطر بهتر است تماس بگیرید.