خانه / درب اتاق سرور
درب اتاق سرور ضد حریق
درب اتاق سرور

درب اتاق سرور

درب اتاق سرور

درب اتاق سرور باید درب ضدحریق و درب خروج اضطراری بوده و در مقابل حرارت زیاد مقاومت داشته باشد چرا که در اتاق های سرور معمولا دمای سرور ها تا حد بسیار زیادی بالا میرود و احتمال آتش سوزی سنگین زیاد است.

در اتاق های سرور معمولا آتش سوزی های خفیف زیاد رخ میدهند به شکلی که پس از داغ کردن زیاد از حد سرور ها قسمتی از آن آتش میگیرد که مسئول اتاق آن را خاموش میکند و یا در برخی اوقات خود قطعه خود به خود آتش آن فروکش میکند.

اما احتمال اینکه آتش سوزی سنگینی رخ دهد و کابل های برق آتش بگیرند در اتاق های سرور بیشتر  از مکان های دیگر ساختمان های اداری است خصوصا در فصل تابستان که دمای هوا هم بالا میرود ممکن است فن های سرور قادر به خنک کردن آن به حد کافی نباشند ازین رو رعایت تمام نکات ایمنی در این اتاق ها ضروری است که درب ضد حریق اتاق سرور از جمله آن ها است.

ابعاد درب اتاق سرور

ابعاد درب اتاق سرور قاعدتا با توجه به نیاز شما تغییر میکند بسته به سایز سرور شما و سایز سایر کامپیوتر های شما و همچنین دیگر وسایلی که باید از آن درب عبور کنند، سایز و ابعادی که شما نیاز داشته باشید را برایتان خواهیم ساخت و ساخت درب اتاق سرور در اسرع وقت و با تمام مشخصات مورد نیاز شما خواهد بود.

قفل و دستگیره درب اتاق سرور

قفل و دستگیره درب اتاق سرور نیز با توجه به نوع امنیتی که مد نظرتان است از قفل های معمولی با کلید های معمولی تا قفل های ضد سرقت و قفل های با امنیت بالا نظیر قفل های انگشتی و کارتی رمزدار را میتوان بر روی این درب ها سوار کرد که انتخاب این نوع از قفل ها هم کاملا به سلیقه شما انجام خواهد شد که خواهشمند است برای دریافت اطلاعات بیشتر و سفارش ساخت تماس بگیرید

درب های اتاق سرور
درب های اتاق سرور
درب اتاق سرور
همیچنین میتوانید بخوابید در : فروش درب اتاق سرور